Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame našim klientom, sú našim vlastníctvom. Ponuku týchto nehnuteľností si naši klienti vedia pozrieť už v momente začiatku rekonštrukcie, na našej webovej stránke i na osobnej obhliadke. Pokiaľ sa pre danú nehnuteľnosť rozhodnú, vieme im ju v priebehu rekonštrukcie prispôsobiť podľa ich vlastných predstáv. Rekonštrukcie pripravujeme a realizujeme veľmi starostlivo so stálym a overeným tímom spolupracovníkov a s použitím kvalitných materiálov.

V oblasti financií spolupracujeme s klientami dlhodobo. Vieme ich finančne pripraviť nielen na kúpu ich vlastného bývania, vybavenie hypotekárneho úveru, ale aj na realizáciu iných finančných cieľov. Od zabezpečenia majetku, ochrany príjmu či finančné zvládnutie prirodzených zmien v životnej situácii – založenie rodiny, kúpa bývania, narodenie detí. Riešime tiež užitočné sporenie, dlhodobé investovanie a zabezpečenie komfortnej staroby.

Zaujímavou súčasťou našej stratégie je aj zhodnocovanie voľných finančných prostriedkov našich klientov. Ponúkame možnosť zhodnotenia financií cestou kúpy nehnuteľnosti a jej následného prenajímania. Vieme poskytnúť kompletný servis starostlivosti vrátane vyhľadávania nájomníkov. Takáto investícia do nehnuteľností dokáže prinášať pravidelný pasívny príjem, ktorý klienti dokážu využiť na financovanie svojich cieľov, prípadne následným investovaním zhodnotia svoje peniaze ešte efektívnejšie. Pri práci so zhodnotením finančných prostriedkov je úplnou samozrejmosťou príprava plánu budúceho zhodnotenia financií nášho klienta, výpočet budúcej hodnoty aj s prípadným využitím tzv. dobrého dlhu a s prihliadnutím na diverzifikáciu rizika.

Riadime sa heslom: „Pracujeme pre vás tak, ako by sme pracovali pre seba“.