Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

BpV - zodpovedný a stabilný partner pre klientov, spolupracovníkov i dodávateľov

Spoločnosť Bývanie pre vás (BpV) má v Trenčíne a okolí viac ako desaťročnú tradíciu. Rodinná firma sa v priebehu rokov posunula od výkupu a rekonštrukcií nehnuteľností k finančnému a hypotekárnemu poradenstvu i realitnej činnosti. Časom sa rozrástla o ďalších maklérov, spolupracovníkov a dodávateľov rôznych služieb.

Spoločnosť držia zodpovedne v rukách traja partneri – Markus Breyer, Martina Mošková a Richard Hošták. Každý jeden má svoje pracovné zázemie, vedomosti a skúsenosti a vďaka unikátnemu spojeniu svojich síl dokázali vybudovať úspešný koncept spoločnosti BpV Group, ktorý je dôkazom toho, že ak robíte prácu poctivo, výsledky sa dostavia a trh to ocení.

Viac o partneroch

Richard Hošták sa narodil v Novej Dubnici a takmer celý život tu aj pracovne pôsobí. Po viacerých skúsenostiam s obchodovaním zakotvil pri realitách. Jeho doménou je výkup nehnuteľnosti v pôvodnom stave, následná rekonštrukcia a predaj prerobeného bytu. Markus Breyer sa narodil vo Viedni a v roku 2012 sa presťahoval do Bratislavy, kde v spoločnosti Microsoft Slovakia stretol svoju budúcu firemnú spoločníčku Martinu Moškovú, ktorá viedla finančné oddelenie a prešla viacerými manažérskymi pozíciami. Všetci traja sa rozhodli rozvíjať spoločné podnikanie v Trenčianskom kraji a o tom, že sa im darí, svedčí viac ako 400 zrekonštruovaných a predaných bytov. Každý z partnerov  má svoju agendu, za ktorú je zodpovedný, preto všetko funguje podľa stanoveného systému a organizácie. Viac sa dozviete v článku BpV – jedna spoločnosť, viacero možností spolupráce 

Reálna vízia

V BpV Group má klient pod jednou strechou zabezpečený kompletný servis – výkup, rekonštrukciu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, financovanie, poradenstvo i prehlásenie energií. Spoločnosť sa pozerá do budúcna a ide jej o dlhodobé ciele a rozvoj. Dokáže klientom vychádzať v ústrety, lebo si buduje kvalitné vzťahy a kontinuálne dosahovanie cieľov. BpV sa drží svojich pravidiel a zásad, z ktorých nepoľavuje ani v kritickejších situáciách.

Lokálni dodávatelia

Firma pôsobí v okolí miest Trenčín, Dubnica nad Váhom, Púchov, Nové Mesto nad Váhom. Využíva služby lokálnych spolupracovníkov, majstrov a remeselníkov. S regionálnymi dodávateľmi si buduje  partnerstvá založené na vzájomnej dôvere, čo vytvára predpoklady k dlhodobej a stabilnej spolupráci.

Pracovná príležitosť

Hlavnou ideou je poskytovanie kvalitného bývania za primerané a dostupné ceny, lebo domov je dôležitý a tvorí zázemie pre pokojný a šťastný život. Spoločnosť BpV obklopuje šikovnými  a ambicióznymi ľuďmi, ktorí dokážu vidieť príležitosti a riešiť vzniknuté situácie promptne a s nadhľadom. Dáva šancu aj mladým, ktorí sú odhodlaní sa učiť a majú k životu a k práci správny prístup.

Riadime sa heslom: „Pracujeme pre vás tak, ako by sme pracovali pre seba“.