Bezplatné ocenenie
Martina Mošková

Martina Mošková

Partner

hovorím po slovenskyHablo españolI speak english

Martina dlhé roky pôsobila v top manažmente medzinárodných spoločností, kde zastrešovala financie, obchod a tiež poskytovanie služieb pre veľkých zákazníkov. Skúsenosti z riadenia týchto firiem preniesla do vlastných spoločností. Stará sa najmä o stratégiu spoločnosti a nastavenie procesov, ktoré podporujú všetkých členov tímu v poskytovaní čo najlepších služieb zákazníkov. Je aktívna v predaji našich nehnuteľností, kde sa stará i o podporu budúcich majiteľov v získavaní potrebných financií na bývanie. Zároveň sa venuje finančnej príprave klientov na nákup nehnuteľnosti: „Teší ma, keď vidím, že sme ľuďom pomohli k splneniu sna o ich vysnívanom bývaní. Je to okamih plný pozitívnej energie pre obe strany. Pokiaľ majú klienti záujem, sprevádzam ich financovaním aj v iných oblastiach tak, aby aj popri splácaní hypotéky dokázali viesť pokojný a optimálny život v oblasti financií s cieľom dosiahnuť finančnú slobodu.“

Zobraziť 22 ponúk

Richard Hošták

Richard Hošták

Partner

hovorím po slovensky

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Zobraziť 7 ponúk

Markus Breyer

Markus Breyer

Partner

I speak englishIch spreche deutsch

Markus miluje budovanie nových vecí od nuly. Do spoločnosti vložil svoje dlhoročné skúsenosti z manažmentu, obchodu i poskytovania služieb zákazníkom spolu s ozajstnou vášňou pre vytváranie úspešných organizácií a tímov. Ako spolumajiteľ spoločnosti je presvedčený, že úlohou lídra je vytvoriť prostredie, v ktorom ľudia dokážu zo seba dať to najlepšie a zároveň milovať svoju prácu. To všetko pre čo najkvalitnejšiu službu pre klientov: „Vytváranie a poskytovanie „normálnych“ bytov a „normálnych“ domov dostupných pre bežnú klientelu ma neskutočne inšpiruje. Je vo mne silné životné presvedčenie, že kvalita, poctivosť a tvrdá práca vo výsledku prináša spokojných zákazníkov a úspech. Tu neexistuje nijaká rýchla skratka, len dennodenná dobrá práca.“

Markus má cit pre kvalitu a moderný dizajn, vie oceniť dobré jedlo a víno, slnko, more a pekné miesta.

Zobraziť 0 ponúk

Alena Hoštáková

Alena Hoštáková

Asistetka - zákaznícka podpora


Alenka vytvára pre ostatných to správne administratívne aj pohostinné zázemie. Komunikuje s úradmi, katastrom, správcami bytov, poskytovateľmi vody, energií a plynu – jednoducho s každou inštitúciou, kde treba pomôcť klientovi s vybavovaním vecí, ktoré by mu inak zbytočne komplikovali život. Eviduje a zatrieďuje informácie o výdavkoch na rekonštrukcie, stará sa o poštu, zmluvy, komunikuje s účtovníkmi. Na práci ju teší, ak vie uľahčiť komunikáciu klientom i kolegom: “Deň je tu rozmanitý, baví ma, že rutinné veci sa striedajú s novými situáciami. “ Každý správny office má svoju dušu, na ktorú sa dá absolútne spoľahnúť. U nás je to Alenka.

Zobraziť 0 ponúk

Petra  Kuricová

Petra Kuricová

Backoffice Support

hovorím po slovensky

Zobraziť 0 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.