Bezplatné ocenenie

BpV - jedna spoločnosť, veľa možností spolupráce 

Spoločnosť BpV (Bývanie pre vás) sa okrem realitnej činnosti venuje aj nadštandardným službám. Svojim klientom prináša úplne nové byty, ktoré prešli rekonštrukciou a klient si ich vie dizajnovo doladiť podľa svojich predstáv. Tím BpV pripraví a vybaví financovanie, vyrieši za klienta kompletný servis spojený so zmenou majiteľa – energie, správca, kataster. Dokáže rýchlo vykúpiť pôvodnú nehnuteľnosť, ktorú zrekonštruuje pre ďalšieho klienta. Mať všetko pod jednou strechou je veľkou výhodou.

Nehnuteľnosti priamo z dielne BpV

V našom portfóliu nehnuteľností nájdete špeciálnu kategóriu, ktorá nás odlišuje od iných realitných kancelárií. Nehnuteľnosti totiž aj vykupujeme, rekonštruujeme a následne predávame. Veľkou výhodou je, že budúci majiteľ po zložení zálohy môže ovplyvniť priebeh rekonštrukcie. Vieme mu prispôsobiť priečky, vyberie si obklady, dlažby, podlahu, sanitu, ale so samotnou rekonštrukciou nemá žiadne iné starosti, o všetko sa postaráme. Po dokončení všetkých prác, záujemca splatí zvyšok kúpnej sumy a sťahuje sa no nového. V ideálnom prípade nás klient kontaktuje v momente, keď o novom bývaní ešte len uvažuje, aby sme mohli kroky spojené s predajom pôvodného bývania zladiť. Ak sa rozhodnete kúpený byt po rekonštrukcii využívať na prenájom, za sprostredkovanie u nás neplatíte ďalšie poplatky. Navyše, zákazník si môže podľa vlastného výberu nájsť na trhu nehnuteľnosť v pôvodnom stave. My ju po dohode odkúpime, zrealizujeme rekonštrukciu podľa zámerov budúceho majiteľa a následne mu ju predáme už v dokončenom stave. 

Realitná činnosť

Predaj, kúpa a prenájom sú štandardnými službami, ktoré spadajú do našej každodennej agendy. Ak plánujete predať či kúpiť nehnuteľnosť, sme pripravení sa vášmu prípadu venovať, aby sa vaše realitné plány zrealizovali v čo najkratšom čase a za čo najvýhodnejších podmienok. Postaráme sa o fotografie, inzerciu, obhliadky i všetky potrebné zmluvy. V prípade, že od našej spoločnosti klient kupuje byt po rekonštrukcii, je obojstranne výhodné, aby sme čím skôr vyriešili financovanie. To sa odvíja aj od ceny bytu, ktorý sa predáva. Odporúčame už popri dokončovaní nového bytu riešiť predaj pôvodného, aby sa obchody zosúladili. Keď sa všetko dobre naplánuje a nastaví, proces bude mať hladký priebeh bez stresu.

Financovanie kúpy

Kúpa nehnuteľnosti sa neodmysliteľne spája s vynaložením značných finančných prostriedkov. Viac ako 90% kupujúcich využíva na financovanie formu hypotekárneho alebo spotrebného úveru, čo si vyžaduje orientovanie na trhu, lebo každá banka má iné podmienky, pravidlá a sadzby. Okrem zabezpečenia hypotekárneho servisu vám vieme pomôcť aj s financovaním iných cieľov a plánov. Tie sa často menia, či už situáciou v rodine, pracovnými či podnikateľskými aktivitami alebo blížiacim sa dôchodkovým vekom. Spolu zhodnotíme situáciu a vyberieme to správne riešenie. Okrem toho zabezpečíme aj ochranu Vás a Vašich príjmov, Vášho nového domova a prípravu na budúcnosť.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.