Bezplatné ocenenie

Vďaka spolupráci s kúpeľňovým a kuchynským štúdiom si klienti môžu navrhnúť svoje budúce bývanie tak, aby vyhovovalo ich požiadavkám a za výhodnejšie ceny, ako keby zavítali do predajne na vlastnú päsť. Všetky práce má však pod palcom spoločnosť BpV, čiže klient je odbremenený od starostí spojených s rekonštrukciou. Keďže sú procesy zabehnuté už dlhé roky, partia stavbárov dokáže byt kompletne prerobiť už za 5 týždňov.

Majiteľ následne kupuje už hotový prerobený byt podľa jeho predstáv.

Systém práce BpV Group

1

Spoločnosť vykúpi byt v pôvodnom stave a zaradí ho do ponuky nehnuteľností. Môže ísť aj o byt majiteľa, ktorý si cez BpV rieši novú nehnuteľnosť a pôvodnú preto predáva.

2

Klient si nájde byt na internete a ak sa po osobnej obhliadke rozhodne pre kúpu, dohodne sa s realitnou kanceláriou na podmienkach a rekonštrukcii a uhradí zálohu (1500 eur).

3

Byt sa začne rekonštruovať, klient si môže určiť stavebné úpravy, vybrať materiály, podlahy, obklady, vzory i kuchynskú linku. K dispozícii má aj interiérovú dizajnérku, ktorá mu vie pomôcť aj s výberom ďalšieho nábytku.

4

BpV sa postará aj o finančnú stránku – poradenstvo pri výbere banky, žiadosť o hypotekárny úver, poistenie úveru, znalecký posudok a všetky potrebné dokumenty.

5

Po dokončení bytu záujemca uhradí zvyšok kúpnej ceny, realitná kancelária zabezpečí kúpne zmluvy, prevod na katastri, úkony u správcu nehnuteľnosti a pomôže aj s prehlásením energií.

6

Majiteľ si nakoniec užíva nové bývanie v prerobenom byte podľa svojich predstáv a bez zbytočných starostí spojených s rekonštrukciou. Býva rýchlejšie a lacnejšie ako keby to riešil na vlastnú päsť.

Pozrite si ukážky našej práce

Novinka! Zákazník si môže nájsť nehnutelnosť v pôvodnom stave sám, firma BpV ju odkúpi, zrealizuje rekonštrukciu a záujemcovi následné predá už hotový byt.

Výhodou je, že klient si vyberie lokalitu, bytový dom, poschodie, materiály, kuchyňu a tak ho zaobstaranie nového bývania zaťaží len minimálne.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.