Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Služby

Všetko pod jednou strechou – výkup, rekonštrukcie, predaj, kúpa, prenájom i financovanie

Predaj vlastných nehnuteľností

Ponúkame na predaj vlastné nehnuteľnosti – zrekonštruované byty, domy a nové domy. Vykupujeme nehnuteľnosti alebo aj sprostredkujeme predaj či prenájom iných.  Naše byty a domy pripravujeme pre klientelu, ktorá hľadá dostupné bývanie za primeranú cenu a v rozumnej kvalite. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame našim klientom, sú naším vlastníctvom. Aktuálnu ponuku si záujemcovia vedia pozrieť už v momente začiatku rekonštrukcie na našej webovej stránke i na osobnej obhliadke. Pokiaľ sa pre danú nehnuteľnosť rozhodnú, vieme im ju v priebehu rekonštrukcie prispôsobiť podľa ich vlastných predstáv. Rekonštrukcie pripravujeme a realizujeme veľmi starostlivo so stálym a overeným tímom spolupracovníkov a s použitím kvalitných materiálov.

 

 

Realitná činnosť

Okrem predaja vlastných zrekonštruovaných nehnuteľností nájdete v našej databáze ponúk aj štandardné byty i rodinné domy určené na predaj alebo prenájom. Tím našich realitných maklérov sa stará o profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti na internete, realitných portáloch či sociálnych sieťach, zabezpečí komunikáciu s klientmi, realizáciu osobných i virtuálnych obhliadok a v prípade vážneho záujmu o kúpu sprostredkuje právny servis, kúpne zmluvy a prevod vlastníckych práv na katastri nehnuteľností. Po odovzdaní nehnuteľnosti riešime s klientmi aj prehlásenie energií a ďalšie úkony spojené s kúpou či predajom.

 

 

Výhodné zľavy u našich partnerov

Keďže dlhodobou súčasťou našej práce sú rekonštrukcie a zariadenie nehnuteľností do štádia holobyt (podlahy, kúpeľne, dvere, kuchyňa), máme vybudované portfólio dodávateľov, ktorí nám poskytujú zľavy. Tie automaticky získavajú aj naši klienti, ktorí riešia kúpu, predaj či rekonštrukciu prostredníctvom našej spoločnosti.

Hypotekárne poradenstvo

Na kúpu nehnuteľnosti prostredníctvo hypotekárneho úveru sa treba pripraviť niekoľko mesiacov alebo i rokov vopred. Dôležitým parametrom pre poskytnutie hypotekárneho úveru je totiž výška príjmu zo stabilnej pracovnej činnosti. Veľmi dobre sa orientujeme v podmienkach jednotlivých bankových domov a dokážeme situáciu klienta nastaviť tak, aby bola žiadosť o hypotekárny úver schválená. S hypotekárnym úverom sa spájajú aj ďalšie produkty ako poistenie, finančná rezerva, spotrebný úver, preto poskytujeme servis aj v týchto oblastiach. Či už ide o realizáciu cieľov, zabezpečenie majetku, sporenie, založenie rodiny, narodenie detí či odchod do dôchodku, vieme klientom sprostredkovať vhodné riešenia ich životných situácií. Čím skôr nás kontaktujete, tým skôr vám vieme pomôcť nielen s hypotékou ale aj inými záležitosťami.

 

Investičné poradenstvo

Zaujímavou súčasťou našej stratégie je aj zhodnocovanie voľných finančných prostriedkov našich klientov. Ponúkame možnosť zhodnotenia financií cestou kúpy nehnuteľnosti a jej následného prenajímania. Vieme poskytnúť kompletný servis starostlivosti vrátane vyhľadávania nájomníkov. Takáto investícia do nehnuteľností dokáže prinášať pravidelný pasívny príjem, ktorý klienti dokážu využiť na financovanie svojich cieľov, prípadne následným investovaním zhodnotia svoje peniaze ešte efektívnejšie. Úplnou samozrejmosťou je u nás príprava plánu budúceho zhodnotenia financií nášho klienta, výpočet budúcej hodnoty aj s prípadným využitím „dobrého dlhu“ a s prihliadnutím na diverzifikáciu rizika. Riešime tiež užitočné sporenie, dlhodobé investovanie a zabezpečenie komfortnej staroby.