Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Blog

Našli ste si nehnuteľnosť vašich snov? Byt, ktorý je ideálny a spĺňa všetky vaše požiadavky? 

Vyhovuje vám lokalita, dispozícia, orientácia na svetovú stranu, veľkosť balkóna či susedia, ale byt je v pôvodnom stave a vy si netrúfate zrealizovať kompletnú rekonštrukciu? Oddnes vám ponúkame službu, ktorá je šitá pre vás priamo na mieru. 

BpV - jedna spoločnosť, veľa možností spolupráce 

Spoločnosť BpV (Bývanie pre vás) sa okrem realitnej činnosti venuje aj nadštandardným službám. Svojim klientom prináša úplne nové byty, ktoré prešli rekonštrukciou a klient si ich vie dizajnovo doladiť podľa svojich predstáv. Tím BpV pripraví a vybaví financovanie, vyrieši za klienta kompletný servis spojený so zmenou majiteľa – energie, správca, kataster. Dokáže rýchlo vykúpiť pôvodnú nehnuteľnosť, ktorú zrekonštruuje pre ďalšieho klienta. Mať všetko pod jednou strechou je veľkou výhodou.


V poslednom období ste určite zaznamenali, že banky zareagovali na súčasnú krízu spojenú s ochorením Covid-19 dvoma spôsobmi. Na jednej strane sa snažia ľuďom, ktorých táto pandémia ovplyvnila, pomôcť s odkladom splátok resp. vznikajú nové formy úverových pomocí podnikateľom.