Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ponúkame na predaj murovaný, podpivničený rodinný dom s veľkometrážnym pozemkom v obci Čavoj

Interné ID: 2022743
Ulica: Čavoj
Obec: Čavoj
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
229 900 €

Popis nehnuteľnosti

Firma BpV ponúka na predaj murovaný, celý podpivničený, rodinný dom v obci Čavoj. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou niekoľko rokov dozadu a predáva sa po dohode s majiteľom čiastočne zariadený. Celý dom je napojený na studňu a kúri sa kachlami. Podkrovie je pripravené na bývanie. Kúpeľňa sa nachádza na každom poschodí. Úžitková plocha domu je cca 150 m2. Prístupová cesta je asfaltová, ale aj spevnená.

Pozemok má výmeru 19 912 m2, má obrovský potenciál vyžitia, či na poľnohospodárstvo, chov zvierat alebo výstavbu chatiek atď. Vstup na pozemok je z oboch strán- z Témeša, ale aj z Čavoja. Je ohradený plotom, mierne svahovitý a zčasti zalesnený. Na pozemku je množstvo stromov, ako ovocných tak aj ihličnatých. Rodinný dom sa nachádza v krásnom a hlavne tichom prostredí, v tesnej blízkosti lesa. Lokalita ponúka nespočetné množstvo turistického, či lyžiarskeho využitia. Tipy na výlet v okolí- výstup na vrch Strážov, maľované drevenice či lyžovanie v Čičmanoch, Strážovské vodopády, Témešská skala, Čierny vrch, kempovanie pri Nitrianskom Rudne a iné. 

Cena rodinného domu s pozemkom je 229 900 eur. Viac info u makléra. Na celý dom je možnosť financovania cez hypotekárny úver.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
150 m2
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
19912 m2
Zastavaná plocha:
639 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti