Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Stará Turá

Interné ID: 2022015
Ulica: SNP 269/9-13
Obec: Stará Turá
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Iné:

Popis nehnuteľnosti

BpV ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Stará Turá, ulica SNP 269/9-13. K bytu prislúcha pivnica a dajú sa využívať aj spoločenské priestory v bytovom dome, ako napr kočíkareň. Byt sa nachádza na prvom poschodí zo 7-dmych a je situovaný v blízkosti školy, škôlky, či obchodov. Parkovanie je možné priamo pred domom. Orientácia izieb je na západ a kuchyňa a obývačka je na východ.

Úžitková plocha bytu je 73,60 m², vrátane pivnice + balkón 3,43 m².

Kúrenie je ústredné.

Konštrukcia domu je panel. Bytový dom má novú strechu a špáry. Približné mesačné náklady sú 130 eur plus energie. 

O cene bytu sa prosím informujte u makléra. Fotku sú z predchádzajúceho, kompletne zrekonštruovaného bytu ako ukážka našej práce.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 170 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

 

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
77.03 m2
Úžitková plocha:
73.6 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Richard Hošták

Richard Hošták

Partner

  • Slovensky
  • English

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti