Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na ulici J. Hollého v Trenčíne

Interné ID: 2022005
Ulica: J. Hollého 890/4
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
Iné:
169 900 €

Popis nehnuteľnosti

Firma BpV ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý bude po dokončení kompletne zrekonštruovaný. Byt sa nacházda na ulici J. Hollého 890/4 v Trenčíne, na prízemí. V blízkosti bytu je situovaná škola, škôlka i obchody. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom. V spoločných priestoroch je k dispozícií aj kočíkareň. Izby sú orientované na východ a obývačka s kuchyňou na juh. Fotka je ilustračná, z našej nedávnej rekonštrukcie.

Celková podlahová plocha bytu je 76,87 m2, vrátane pivnice plus balkón cca 5 m2. Kúrenie je ústredné a približné mesačné náklady na bývanie sú 160 eur plus energie. 

V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, o termíne ukončenia sa prosím informujte u makléra. Súčasťou rekonštrukcie je:

 • Dispozičná zmena bytu
 • Nová elektroinštalácia
 • Nová vodoinštalácia
 • Sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo
 • Vyrovnanie podláh a nové kvalitné laminátové podlahy
 • Nová kúpeľňa s použitím vysoko kvalitných materiálov, sanity a batérií – vaňa a umývadlo so skrinkou. 
 • Nové samostatné WC
 • Nové interiérové dvere
 • Nové bezpečnostné dvere
 • Nové radiátory
 • Okná - vyčistenie plastu a nové žalúzie

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, vrátane strechy a je aj zateplený.

O cene bytu sa prosím informujte u makléra. Fotky sú z predcházdajúceho bytu po kompletnej rekonštrukcii ako ukážka našej práce.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 170 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

 

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
81.87 m2
Úžitková plocha:
76.87 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Richard Hošták

Richard Hošták

Partner

 • Slovensky
 • English

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti