Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Lefantovce, Nitra

Interné ID: 2022004
Ulica: Športová 205
Obec: Horné Lefantovce
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
144 900 €

Popis nehnuteľnosti

Firma BpV ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Lefantovce, Nitra. Dom sa nachádza v blízkosti obchodu, školy, škôlky, v kľudnom prostredí. Je celý podpivničený, cca 90 m2. Na pozemku sa nacházda samostatne stojaca garáž aj letná kuchyňa. Materiál stavby je kváder a tehla. Kúrenie je vlastné. Úžitková plocha domu je 180 m2 a celková plocha pozemku je o výmere 1341 m2. 

Rodinný dom je dvojpodlažný, zčasti podpivničený, s rovnou strechou so šiestimi izbami a príslušenstvom.  Na 1. podlaží sa nachádza kúpeľňa s WC, kuchyňa, komora, 1 samostatná izba a obývacia izba. Na 2. podlaží sa nachádzajú 4 samostatné izby, kúpeľňa s WC, šatník a chodba. Stavba je napojená na IS, a to prípojka plynu, elektriny, pripojenie vody zo  studne, kanalizácia je splašková do žumpy.

Približné náklady sú 100 eur mesačne, plus energie.

Cena nehnuteľnosti s pozemkom je 144 900 eur.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
200 m2
Úžitková plocha:
180 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Zina Kusovská

Mgr. Zina Kusovská

Maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti