Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Etický kódex

Kvalita je pre nás dôležitá

Dodávame najvyššiu možnú kvalitu rekonštrukčných prác v spolupráci s lokálnymi spoločnosťami. Niektoré z nich pracujú pre našu spoločnosť na plný úväzok a realizujú podľa našich návrhov rekonštrukcie bytov a domov. Dlhodobá a otvorená spolupráca nám umožňuje rovnaké porozumenie v oblasti precíznosti prác a znamená najlepšiu cestu k zabezpečeniu kvality.

Zodpovedne zvažujeme a vyberáme

Zodpovedne pristupujeme k spôsobu rekonštrukcie a vyberáme cestu rovnováhy dobrej kvality, dizajnu a ceny, aby sme vám pripravili domov, ktorý sa vám bude páčiť, budete sa v ňom cítiť dobre a bude pre vás cenovo dostupný.

Podporujeme spoluprácu v regióne

Spolupracujeme len s lokálnymi spoločnosťami, ktorým dokážeme zabezpečiť dostatok práce. Nakupujeme materiál od okolitých spoločností, pretože chceme podporovať región a vytvoriť pozitívny vzťah založený na partnerskej spolupráci

Správame sa férovo

Naše ponuky sú vždy diskutované so znalcom v odbore nehnuteľností. Toto hodnotenie je vám plne k dispozícii, ak je potrebné pre zabezpečenie bankového úveru, ale aj v prípade, že si budete chcieť byť istí, že robíte dobrú investíciu do budúcnosti.

Pomáhame našim klientom s možnosťami financovania nehnuteľnosti

Vieme vám pomôcť nájsť najlepšiu možnosť získania financovania vášho nového bývania prostredníctvom bánk na Slovensku. Vyberáme zodpovedne tú najlepšiu možnosť pre vás. Pracujeme vždy vo váš prospech.

Dôvera je pre nás záväzkom i motiváciou

Vážime si dôveru, ktorú od vás dostaneme pri výbere nového bývania a poradenstva pri financovaní bývania i iných cieľov. Ak nás odporúčate svojej rodine, priateľom a kolegom, znamená to, že sme urobili prácu pre vás naozaj dobre. To nás motivuje ísť ďalej, pokračovať, zlepšovať sa, učiť sa – aby sme vám vedeli odovzdať to najlepšie z nás. Vaša spokojnosť, férový vzťah a spolupráca je to, na čom nám záleží.