Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Lefantovce, Nitra

Interné ID: 2022004
Ulica: Športová 205
Obec: Horné Lefantovce
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
145 000 €

Popis nehnuteľnosti

Firma BpV ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Lefantovce, Nitra. Dom sa nachádza v blízkosti obchodu, školy, škôlky, v kľudnom prostredí. Je celý podpivničený, cca 90 m2. Na pozemku sa nacházda samostatne stojaca garáž aj letná kuchyňa. Materiál stavby je kváder a tehla. Kúrenie je vlastné. Úžitková plocha domu je 180 m2 a celková plocha pozemku je o výmere 1341 m2.  

Rodinný dom je dvojpodlažný, zčasti podpivničený, s rovnou strechou so šiestimi izbami a príslušenstvom.  Na 1. podlaží sa nachádza kúpeľňa s WC, kuchyňa, komora, 1 samostatná izba a obývacia izba. Na 2. podlaží sa nachádzajú 4 samostatné izby, kúpeľňa s WC, šatník a chodba. Stavba je napojená na IS, a to prípojka plynu, elektriny, pripojenie vody zo  studne, kanalizácia je splašková do žumpy.

Približné náklady sú 100 eur mesačne, plus energie.

Cena nehnuteľnosti s pozemkom je 145 000 eur.

Nehnuteľnosť sa predáva bez zariadenia.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
200 m2
Úžitková plocha:
180 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Richard Hošták

Richard Hošták

Partner

  • Slovensky
  • English

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti