spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

REZERVOVANÉ- na predaj 2 izbový byt po staršej rekonštrukcii v meste Dubnica nad Váhom, na ulici Pod Hájom 1092

Interné ID: 2021032
Ulica: Pod Hájom 1092/73
Obec: Dubnica nad Váhom
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

BpV pripravuje v mesiaci október na predaj 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, ulica Pod Hájom 1092/73 po staršej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 6- tom poschodí z 8- mich v čiastočne zrekonštruovanom dome. Byt je situaovaný v blízkosti školy, škôlky, obchodov i centra (cca 500 m). Parkovanie je možné priamo pred domom.

Celková výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 65 m² vrátane balkóna. Tak isto prislúcha k bytu pivnica a je možné využívať kočíkareň v spoločných priestoroch.

Celý byt je orientovaný na juho- západ. Celkovú dispozíciu bytu je možné vidieť na priložených fotografiách. vizualizácii plánu bytu.

Kúrenie je ústredné.

Konštrukcia bytového domu je panel. Bytový dom je čiastočne zrekonštruovaný, má novú strechu.

Približné náklady sú 120 eur plus energie.

Cena dohodou.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
65 m2
Úžitková plocha:
62 m2
Poschodie:
6
Loggia:
nie
Plocha balkóna:
3 m2
Balkón:
áno - 1
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
áno
Parkovanie:
verejné
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
nie
Materiál:
panel
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Richard Hošták

Richard Hošták

Partner

  • Slovensky
  • English

Richard je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti